Rūta ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

"Superinė įmonė, atlikusi paruošiamuosius darbus prieš šiltinant daugiabučio Vilniuje rūsio lubas. Linas su Tomu ne tik 1) pakeitė ir su pedantišku preciziškumu sutvarkė savadarbę dar nuo 1973 metų įrengtą tragiškos būklės elektros instaliaciją; 2) patrumpino 5 rūsių duris, kad būtų galima apšiltinti norimu storiu (rūsio lubos labai žemos); 3) paruošė lubas prieš šiltinimo darbus, bet ir padėjo išspręsti ilgametę problemą su apšvietimu pačiame bute.

Vyrai dirbo greitai, profesionaliai ir be galo tvarkingai, po jų išvykimo rūsys liko daug tvarkingesnis nei kad buvo. Ačiū už tokią sėkmingą ir malonią patirtį!"

Mums labai svarbūs Jūsų atsiliepimai :)

Gytis ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

"Profai. Dauguma meistrų atvažiuoja ir kiša savo nuomonę, kai aš puikiai žinau ko noriu. O darbas su šia komanda patiko tuo, kad jie išklausė mano nuomonę ir padarė taip kaip noriu aš. Žinoma atsižvelgiant į technologinius aspektus.

Drąsiai rekomenduoju.

Sidas ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

"Atsakingumas, kruopštus darbas. Šimtaprocentinė rekomendacija!"

Vanda ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

"Dingo bute elektra. Labai išsigandau. Pirmininkas elektriko numerio neturėjo, puoliau skambinti visiems elektrikams iš eilės ką radau internete. Šie vaikinai buvo pirmieji, kurie sutiko atvažiuoti iškart. Atvykę mane nuramino ir surado gedimą. Patarė kaip pigiau viską sutvarkyti. Likau labai patenkinta, nuo šiol prireikus visada skambinsiu tik jiems."

Eglė ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

"Įrenginėjant namą netyčia pažeidėme elektros laidą. Ieškojome, kas galėtų tai sutvarkyti. Klientė rekomendavo man remonto-darbai.lt vyrus. Jie atvyko tą patį vakarą ir sutvarkė. Labai susibendravome, jie mums davė daug gerų patarimų. Nuo tos dienos kitų elektrikų nebeieškome."

Dėkojame visiems, savo nuostabiems klientams už gražius atsiliepimus. Mes visada stengiamės įsiklausyti į klientą ir padaryti viską 100%.

Norint palikti savo atsiliepimą galite tai padaryti kontaktų puslapyje palikdami mums žinutę arba mūsų FACEBOOK atsiliepimų puslapyje.

Spauk 👍🏻 ir sek mus Facebook!

Dirbame visoje Lietuvoje!

+37061738232

info@remonto-darbai.lt